Порошенко позиватиметься проти 1+1 за “систематичну брехню” про нього: на каналі вже заявили про тиск

Дата: 26 Березня 2019
A+ A- Підписатися

Президент України Петро Порошенко позиватиметься до суду на телеканал “1+1” за “систематичну брехню в особливо великих розмірах, за поширення гігантських масштабів дезінформації, що завдають шкоди честі та гідності кандидата в президенти і президента”. 

Про це йдеться в заяві голови парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Артура Герасимова, яку оприлюднили на сайті кандидата. 

Він наголосив, що, “за поодинокими винятками, Петро Порошенко принципово утримувався від будь-яких позовів до засобів масової інформації, проте останніми місяцями інформаційна політика телеканалу “1+1” зазнала істотних змін, що змушує і подивитися на ситуацію інакше, і діяти інакше, ніж раніше”.

“Ми щиро співчуваємо журналістському колективу каналу “1+1”. Він має вже довгу історію, виблискує яскравими репортерськими талантами, пишається фахівцями дуже високого рівня. Як не прикро, і про це свідчать останні програми, “Плюси” вже не стидаються позичати фейки і штампи, що продукуються московськими каналами. Вони вже навіть не цураються вприскувати російську пропагандистську отруту в український інформаційний простір”, – йдеться в заяві. 

 У свою чергу в 1+1 media, яка володіє каналом, вже заявили про тиск з боку кандидата. 

“Така реакція кандидата в президенти в розпал виборчої кампанії ще раз свідчить про слабку та необґрунтовану позицію діючої влади. Розповсюдження такого роду заяв, які не мають конкретики та фактажу, із безґрунтовними звинуваченнями на адресу 1+1 свідчить про тиск на незалежні засоби масової інформації і свободу слова та є неприпустимими з боку діючого президента”, – зазначили вони в заяві на офіційному сайті. 

Вочевидь, таку реакцію чинного президента викликала програма “Українські сенсації – 2019”, яка вийшла на каналі 23 березня. Там журналісти розповідають про те, що Порошенко нібито організовував численні корупційні схеми, а також звинуватили його у вбивстві його власного брата Михайла.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: