Петиція із закликом врятувати Сенцова на сайті Білого дому набрала 100 тисяч підписів

Дата: 06 Вересня 2018
A+ A- Підписатися

Петиція на сайті Білого дому із закликом врятувати українського режисера Олега Сенцова, який голодує в російській колонії, набрала необхідні сто тисяч підписів. Зараз кількість підписантів сягає понад 100 500 осіб.

Про це повідомляє сторінка петиції на сайті We the People адміністрації президента США.

Петиція, що була створена 9 серпня, мала набрати сто тисяч підписів до 8 вересня.

Оскільки петиція отримала необхідну підтримку, адміністрація Білого дому повинна буде зробити офіційну заяву з цього приводу.

З 5 вересня сайт петицій Білого Дому заблокований з території України, проте його можливо відкрити через додаток VPN.

7 серпня адвокат Дмитро Дінзе після візиту до Сенцова повідомив, що стан українського режисера погіршується. За словами сестри Сенцова Наталі Каплан, “все не просто погано, все катастрофічно погано”. Водночас український режисер повідомив, що не збирається припиняти голодування.

За даними Києва, в російських в’язницях перебувають близько 70 українських політв’язнів.

Український режисер Олег Сенцов засуджений у Росії на 20 років за звинуваченням у підготуванні терактів в окупованому Криму. Свою провину він не визнає. 14 травня Сенцов оголосив голодування з вимогою випустити з російських в’язниць всіх українських політв’язнів. Він неодноразово заявляв, що буде тримати голодування “до кінця”.

З вимогою до Росії негайно звільнити Сенцова останніми місяцями виступили понад 100 діячів світової культури, а також влада США і представники Євросоюзу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter