ЛГБТ-активістам надіслали листи з прямими погрозами і “оголошенням війни”

Дата: 17 Червня 2017
A+ A- Підписатися

У суботу 17 червня невідомі зламали сторінку ЛГБТ-організації “Гей-альянс Україна”, розмістивши на ній повідомлення про “оголошення війни геям від імені патріотів України”. 

“Проведення в Україні різних ЛГБТ-форумів, “Маршів Рівності”, “КиївПрайдів” та інших заходів “гомосексуалістів” стане для вас трагічною помилкою. Ніяка удавана підтримка поліції вам не допоможе”, – йдеться у тексті.

Окрім того, на електронні скриньки ЛГБТ та правозахисних організацій надійшли електронні листи з погрозами її лідерам та правозахисникам, які підтримують Марш рівності.

“Для нас немає труднощів знайти кожного з вас. Вся необхідна інформація про ваших організаторів та лідерів вже є. Якщо ви зараз зайдете на свій сайт, то побачите своє майбутнє, яке ми вам з легкістю забезпечимо”, – йдеться у повідомленні.

Наразі контроль над сайтом “Гей-альянс Україна” відновили, а новину із погрозами видалили.

Нагадаємо, 18 червня у Києві пройде Марш Рівності. Початок маршу о 10:00, пройде він за маршрутом від рогу вулиць Володимирської і Богдана Хмельницького і до площі Льва Толстого.

Очікується, що в Марші візьмуть участь до 5 тисяч осіб, охоронятимуть його, як і минулого року, близько 6 тисяч правоохоронців.

Дізнайтеся про деталі Маршу Рівності.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: