Активіст Михайлик боїться, що правоохоронці можуть підмінити кулю після вилучення з його легені

Дата: 24 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

Одеський громадський діяч Олег Михайлик, на якого 22 вересня був скоєний замах, побоюється, що кулю після вилучення з його легені можуть підмінити.

Про це Олег Михайлик розповів в інтерв’ю Центру інформації про права людини, опублікованому на “Українській правді”.

Щоб унеможливити підміну кулі, яка застрягла в його легені, Михайлик планує вилучати її в закордонній клініці.

“Тобто головна ціль – це унеможливити в майбутньому її підміну з метою вийти чітко на версію, що постріл був здійснений саме з того пістолета, який вилучили слідчі в одного з підозрюваних як ймовірне знаряддя вбивства. Ми хочемо покарати дійсно винних”, – пояснив потерпілий.

Пробите ребро та куля в легені

Також він розповів про версію його друзів щодо деталей замаху. Проаналізувавши поранення та траєкторію руху кулі в тілі Михайлика, вони припускають, що постріл був здійснений із гвинтівки здалеку, а не з пістолета майже впритул, як вважає слідство.

Водночас адвокату Михайлика слідчі показали лише відео з однієї камери спостереження, де захисник нічого не побачив. Це відео, ймовірно, зняте з камери на воротах готелю, яка, за словами потерпілого, “дуже далеко” від місця, де його підстрелили.

“Було б логічно одразу після злочину вилучити відео з усіх можливих камер поблизу цього місця – починаючи із супер-маркету “Обжора” (де, за версією потерпілого, було припарковане авто, з якого стріляли – ред.) і закінчуючи камерами, встановленими на розі, на самому перехресті, біля обласного управління поліції та вздовж усієї будівлі обласної поліції. Доступ до цього відео мають лише правоохоронці. Але в мене є великі сумніви, що це хтось робив”, – додав Михайлик.

Олег Михайлик пересувається містом в бронежилеті та з охороною

Не впевнений він і щодо осіб, арештованих за підозрою в замаху на нього.

“Це робота професійного кілера. А ці особи, аналізуючи їхню попередню кримінальну діяльність, не дуже схожі на найманих кілерів. Вони начебто грабують квартири, машини, “чистять” у людей барсетки”, – дивується Михайлик.

Щодо версій замаху, то він схильний пов’язувати його з боротьбою проти несумлінних забудовників та багаторічною допомогою ошуканим інвесторам ЖК “Золотий берег”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: