Не вбити, а зупинити: відтепер поліцейські не використовуватимуть автомати Калашникова під час роботи

Дата: 15 Травня 2019
A+ A- Підписатися

Найближчим часом усі наряди Нацполіції, які несуть службу на вулицях, в аеропортах та на вокзалах, отримають так звану превентивну зброю, яка дозволить зупиняти правопорушників і зберігати їм життя.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції. 

До сьогодні наряди поліції, які залучають до заходів із гарантування публічної безпеки та правопорядку, були озброєні автоматами Калашникова. 

“Автомат Калашникова – це зброя, яка потрібна солдату в армії. Він призначений для того, аби знищувати злочинця. Новий вид зброї має превентивний характер. Поліцейський, який використовує зброю як крайній захід, повинен зупинити правопорушника, дати йому право на життя, а потім притягнути його до кримінальної відповідальності”, – наголосив голова Нацполіції Сергій Князєв під час презентації нового озброєння. 

Відтепер українські правоохоронці використовуватимуть пістолети-кулемети “МР-5”. Такими ж озброєні їхні колеги в Німеччині, Австрії, Великій Британії, Франції, Італії, а також у Сполучених Штатах Америки.

“Переозброєння поліції зброєю превентивного характеру – це наступний етап реформування системи і крок до європейських стандартів”, – наголосили в Нацполіції. 

За даними силовиків, уже невдовзі всі наряди Нацполіції, які несуть службу на вулицях, в аеропортах та на вокзалах, будуть забезпечені новою зброєю. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: