На Львівщині вперше відбувся відкритий конкурс на заміщення вакансій в органах внутрішніх справ

Дата: 01 Січня 2015
A+ A- Підписатися

У Головному управлінні МВС України у Львівській області 31 грудня вперше відбувся відкритий конкурс на заміщення вакантних посад в органах внутрішніх справ.

Про це повідомили УНІАН у Відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області. 

Конкурс проводився на заміщення посад у черговій частині Львівського міського управління міліції – системі оперативного керування нарядами міліції „ЛОЦМАН”. 

До складу комісії, яка проводила відбір, окрім керівництва та кадровиків обласного управління міліції також увійшли громадські активісти та журналісти. 

Взяти участь у конкурсі зголосились 35 претендентів, з них 12 дівчат – представники різних служб та підрозділів органів внутрішніх справ Львівщини.

З кожним кандидатом на посаду члени комісії працювали індивідуально: вивчали особові справи та проводили опитування, намагаючись визначити, наскільки вільно майбутній працівник чергової частини вміє спілкуватись з людьми, як швидко він може приймати рішення, чи орієнтується у львівських вулицях. Також визначалися психологічні якості: конфліктність, стійкість до стресів та нервових навантажень. Кожен з учасників комісії міг поставити запитання майбутнім працівникам чергової частини.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: