“Миротворець” воліє запроторити журналістку Станко до “секретної в’язниці СБУ для представників Amnesty International”

Дата: 28 Березня 2018
A+ A- Підписатися
Центр “Миротворець” оприлюднив оголошення про “збір коштів на будівництво секретної в’язниці СБУ для представників Amnesty International”, помістивши поруч фото журналістки “Громадського” Анастасії Станко та підпис, що вона в очікуванні на першу чергу. Анастасія Станко розцінює це як погрозу та психологічний тиск.

Про це повідомляє “Детектор медіа”

Оголошення під назвою “Центр “Миротворець” оголошує збір коштів на будівництво секретної в’язниці СБУ для представників Amnesty International” з’явилося 26 березня. 

“Оголошуємо збір коштів на будівництво секретної в’язниці СБУ для представників т. зв. “незалежної” міжнародної організації Amnesty International, які на замовлення з країни-агресора ось уже 4-й рік її шукають і ніяк не можуть знайти. Втілимо їх фантазії і мрії в життя”, – йдеться у тексті.

Нагадаємо, 15 березня “Громадське” оприлюднило документальний фільм-розслідування “Таємний ізолятор СБУ”. Журналісти поспілкувалися із п’ятьма людьми, які стверджують, що понад року утримувалися в ізоляторі Харківського управління СБУ без суду та слідства.

Анастасія Станко сказала у коментарі Інституту масової інформації, що розцінює цей випадок як погрозу та психологічний тиск.

Також у коментарях на Фейсбуці мені писали, що я ворог, і що таких треба знищувати. Я також хочу додати, що замість говорити, що тюрем не було, краще б провели розслідування — нормальне“, – сказала вона.

Але з іншого боку – нічого дивного в цих опусах “Миротворця” не бачу. Це ж далеко не вперше вони влаштовують словесний фас на журналістів, які об‘єктивно і неупереджено висвітлюють те, що відбувається в Україні. Дивно лише одне: чому цей сайт досі існує, і чому досі не розслідується кримінальна справа про викладені “Миротворцем” персональні дані більше 4 тисяч журналістів. З іншого боку те, що ця справа не рухається, свідчить, що на захист журналістів немає політичної волі вищого керівництва держави“, – зазначила журналістка.

24 травня 2016 року Центр “Миротворець” виклав чергові списки акредитованих в Росії журналістів українських та світових ЗМІ. Ресурс назвав їх такими, що “співпрацюють з країною-агресором”. Від України у списку були, зокрема, журналіст УНІАН Роман Цимбалюк, який став відомим після того, як поставив на прес-конференції “незручні” питання Володимиру Путіну, журналістка інформаційного агентства “Українські новини” Христина Бутко, журналістка телеканалу “Інтер” Юлія Крючкова.   

Також у списку акредитованих журналістів – кореспонденти провідних ЗМІ світу: “Вашингтон пост”, “Ньюсвік”, “Нью-Йорк Таймс”, “Голос Америки” (США), “Польське ТБ”, “Радіо Польщі”, телеканал “Польсат” (Польща), агентство “Сіньхуа” (Китай), телеканал “Сі-Бі-Сі” (Канада), агентство “Франс-Прес”, газети “Монд”, “Фігаро” (Франція) та багато інших.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: