Мінздоров’я планує поставити всі закуплені препарати для онкохворих дітей за 2 місяці

Дата: 04 Травня 2016
A+ A- Підписатися

Міністерство охорони здоров’я України планує протягом двох місяців завершити поставку всіх закуплених міжнародними організаціями за рахунок держбюджету препаратів для онкохворих дітей.

Про це повідомив в.о. міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський, передає “Інтерфакс”.

“Станом на сьогодні МОЗ почало постачання онкопрепаратів для дітей по регіонах згідно з договорами, які були укладені і укладаються з представниками спеціалізованих організацій. Протягом двох місяців ми плануємо повністю виконати всі контрактні зобов’язання і поставити всі препарати”, – сказав він.

“Усі без винятку облдержадміністрації знайшли можливість виділити додаткові кошти для того, щоб забезпечити термінові потреби, які можуть виникати на період поставок. МОЗ постійно тримає цю роботу під контролем”, – додав в.о. міністра.

У свою чергу прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що МОЗ має перевіряти і уточнювати інформацію про дефіцит ліків.

“Якщо з’являється в інформаційному просторі така інформація, то ви перевіряйте її, контактуйте з людьми, які поширюють цю інформацію, перевіряйте, щоб це було не огульно, а конкретно, який препарат в якому регіоні відсутній”, – сказав він.

Гройсман підкреслив, що уряд має намір “навести порядок на ринку ліків”.

МОЗ заявляв про намір почати з 25 квітня поставки в регіони першої партії онкопрепаратів, закуплених британським агентством Crown Agents. Ця партія становить 10% від загального обсягу закупівель онкопроепаратов британського агентства. У неї входить чотири онкопрепарати для дітей на загальну суму $622 тис. і сім препаратів для дорослих на суму $2 млн.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: