Кримським жителям не вистачає палива, води і продуктів

Дата: 23 Грудня 2015
A+ A- Підписатися

У багатьох населених пунктах були проблеми з подачею води, обмежено продаж палива і продуктів, що швидко псуються.

Про це йдеться в моніторинговому огляді ситуації з правами людини в Криму за листопад, підготованому Кримської правозахисною групою.

Через припинення електропостачання заняття в школах і дитячих садках були припинені до 30 листопада.

У багатьох містах і селах були проблеми з подачею води в житлові райони, через кілька днів більшість водонасосних станцій міст були підключені до генераторів. Центральне опалення влада пообіцяла включити, коли температура досягне +8 градусів.

Продаж палива обмежений, його можна придбати на автозаправних станціях тільки в період подачі електрики. За паливом утворюються великі черги, тому обсяг продажу часто обмежують. У Севастополі генераторами для безперервної роботи забезпечені тільки 21 з 50 АЗС.

Місцева влада з метою інформування населення розповсюджують листівки з
рекомендаціями при відключенні електроенергії, телефонами екстрених служб, а також номерами “гарячих ліній“, – повідомляють правозахисники.

Є проблеми з доставкою хліба через неможливість хлібних заводів працювати в нормальному режимі. У Сімферополі, Севастополі та інших регіонах обмежено продаж продуктів, що швидко псуються.

Нагадаємо, на тимчасово окупованому півострові існують проблеми зі зберіганням препаратів, які мають тримати у холодильних камерах – наприклад, інсуліну.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: