Кольченко написав листа: хоче зустрітися з консулом та Денісовою

Дата: 29 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Український політв’язень Олександр Кольченко, якого Росія незаконно утримує в колонії, написав заяву про бажання зустрітися з консулом України в Єкатеринбурзі і Уповноваженою Верховної Ради з прав людини Людмилою Денісовою.

Про це повідомила правозахисниця Тетяна Щур.

 

Лист, який опублікувала Щур, адвокат Кольченка записав з його слів 26 червня.

“Під час зустрічі з адвокатом мною написані заяви на ім’я начальника ВК-6 про зустріч із консулом України в Єкатеринбурзі і Уповноваженим з прав людини України Людмилою Денісовою, які будуть передані мною через адміністрацію начальнику колонії”, – зазначив політв’язень.

За словами Кольченка, він почуває себе нормально, важить 63 кілограми та знаходиться разом із ще одним засудженим у палаті медсанчастини.

“Я продовжую вживати їжу під контролем. Також медперсонал медсанчастини перевіряє у мене після кожного вживання їжі тиск, температуру, пульс, проводить зважування”, – написав він.

При цьому Кольченко повідомив, що адміністрація колонії не передає йому кореспонденції, написаної іноземними мовами, аргументуючи це тим, що вона не перекладена російською. Ув’язнений зазначає, що підписує акти про вилучення такої кореспонденції.

“Ситуація з ознайомленням з актами про вилучення кореспонденції триває вже кілька місяців. Раніше ж про вилучену кореспонденцію іноземною мовою мене взагалі не повідомляли. Тому судити про справжній обсяг вилученої кореспонденції я не можу”, – підкреслив він.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: