Instagram захищатиме своїх користувачів від цькування: що нового пропонує сервіс?

Дата: 09 Липня 2019
A+ A- Підписатися

Соціальна мережа Instagram розповіла про запуск двох нових функцій, які мають захистити її користувачів від цькування та образ у мережі.

Про це йдеться в офіційному блозі Instagram.

У заяві керівник сервісу Адам Моссері наголосив, що місія мережі полягає в з’єднанні різних людей, проте зазначив, що цей процес можливий лише тоді, коли користувачі відчувають себе комфортно, висловлюючи думки. 

“Знущання – це виклик, з яким стикається багато людей, особливо молоді”, – зазначають вони.

Протягом багатьох років, як зазначають у блозі, Instagram використовував штучний інтелект для виявлення знущань та інших типів шкідливого змісту в коментаряхфотографіях і відео, а тому зі зростанням самої спільноти зростає й інвестиція в технології, що допомагають боротися з булінгом. 

Нова функція, яку Instagram почав впроваджувати останнім часом, підказуватиме людям, що лишать коментарі під публікаціями інших користувачів, якщо ті можуть потенційно когось образити. 

“Випробування функції показали нам, що вона заохочує деяких людей не залишати образливого коментаря і поділитися чимсь менш шкідливим”, – наголошують у блозі. 

Додатково в компанії допоможуть користувачам захиститися від небажаних взаємодій з іншими людьми завдяки функції Restrict. 

“Після того як ви заблокуєте когось, коментарі до ваших повідомлень від цієї особи будуть видимі лише цій особі. Ви можете вибрати, щоб коментарі обмеженої особи могли бачити інші користувачі. Додатково люди з обмеженим доступом не зможуть бачити, коли ви активні на Instagram або коли читаєте їхні повідомлення в месенджері”, – зазначили в Instagram та додали, що ця функція буде корисна тим, хто не хоче псувати відносин із заблокованими людьми в реальному житті. 

Як відомо, нещодавно Facebook, який купив Instagram ще у 2012 році, заявив, що блокуватиме користувачів, які висловлюватимуться на підтримку білого націоналізму та сепаратизму.

Також сервіс YouTube, який c 2006 року належить корпорації Google, з червня змінив правила користування і тепер видалятиме відео, у яких стверджується про перевагу будь-якої групи людей, щоб виправдати дискримінацію на основі віку, статі, раси, касти, релігії, сексуальної орієнтації або статусу ветерана.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: