Google бойкотуватиме економічний форум у Саудівській Аравії через ймовірне вбивство опозиційного журналіста

Дата: 16 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

Google відмовилася від участі в міжнародному економічному форумі в Саудівській Аравії через зникнення і ймовірне вбивство опозиційного саудівського журналіста Джамаля Хашоггі.

Про це повідомляє Reuters.

Форум Future Investment Initiative відбудеться 23 жовтня, проте багато американських компаній відмовилися брати участь у ньому. Серед них HP, Ford, JPMorgan і Uber.

Нагадаємо, що 2 жовтня саудівський журналіст Хашоггі зник після візиту до консульства. Тоді про це повідомила його наречена, яка прийшла разом з ним і не дочекалася його повернення.

Останнім часом журналіст писав для американського видання Washington Post критичні матеріали про політику Саудівської Аравії щодо Катару, Канади, Ємену та засуджував переслідування владою інакодумців у країні.

Після зникнення журналіста турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що у нього є аудіо- та відеозаписи, які підтверджують факт убивства.

Нещодавно поліція вперше обшукала консульство Саудівської Аравії. Експерти довго не могли отримати дозвіл на це, проте пізніше змогли взяли зразки, в тому числі ґрунту із саду консульства

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter