Душ без перегородок та відсутність свіжого повітря: у яких умовах знаходяться затримані в ізоляторі на Київщині

Дата: 17 Травня 2018
A+ A- Підписатися

В ізоляторі тимчасового тримання № 10 у місті Переяслав-Хмельницький (Київська область) принижують людську гідність та порушують права людини.

Про це повідомила прес-служба Омбудсмана.

Монітори з Національного превентивного механізму поспілкувались із трьома затриманими, які розказали про ненадання їм медичної допомоги та довге тримання в ізоляторі: вони перебували там понад місяць. Пізніше виявилось, що в закладі навіть не передбачена посада медичного працівника.

Багато питань викликали й побутові умови.

“В усіх камерах установи недостатнє природне і штучне освітлення, вікна камер не обладнано кватирками із замками для вентиляції. Більшість матраців, подушок, ковдр брудні, зношені та потребують негайної заміни. Майже у всіх камерах відсутні лави для сидіння та тумбочки для зберігання продуктів харчування і предметів особистої гігієни”, – підкреслюють монітори.

Окремо експерти звернули увагу на душові кабіни, які не обладнані перегородками, а тому затримані вимушені приймати душ разом.

“Душова знаходиться поряд з кабінетом начальника ізолятора, що є порушенням права на приватність. Затримані змушені роздягатися в загальному коридорі і приймати душ у всіх на виду”, – зауважують у Омбудсмана.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: