Діти-переселенці озвучили збірку оповідань для однолітків з порушеннями зору

Дата: 31 Січня 2018
A+ A- Підписатися

Діти з порушеннями зору в Києві отримали в подарунок примірники аудіокниг, начитаних їх однолітками-переселенцями.

Як повідомляє Укрінформ, це сталося вчора, 30 січня, під час презентації всеукраїнського соціального проекту “Слухаємо з ВЕСЕЛКА TV: діти для дітей”.

Діти з примірниками аудіокниги на флеш-носіях

За словами директорки громадської організації “Громадське дитяче Інтернет-телебачення і радіо “Веселка ТВ” Діни Ібрагімової, в межах проекту діти-переселенці начитали 20 творів зі збірки “Жменька слів для доброго настрою” письменниці Слави Світової. Наймолодшій учасниці проекту було 6 років, а найстаршим – по 13 років.

Аудиторією проекту стали не лише ті, хто має порушення зору, але й діти з діагнозом “дислексія”. Загальний наклад записаної аудіокниги склав 300 примірників. Після презентацій у Чернівцях і Полтаві їх передадуть до 13 шкіл-інтернатів, а також до спеціалізованих бібліотек.

20 лютого записані дітьми твори з’являться у вільному доступі на YouTube-каналі ВЕСЕЛКА TV. Автори проекту також планують поширити його на радіостанціях.

“Ця ініціатива діє у рамках колективної реалізації Плану сталого розвитку – 2030, згідно з яким держави-члени ООН визнали гідність кожної людини фундаментальною”, – сказав під час презентації голова Агентства ООН у правах біженців в Україні Пабло Матеу.

Проект “Слухаємо з ВЕСЕЛКА TV: діти для дітей” підтримали Національна спілка журналістів України, Міністерство молоді та спорту, Міністерство інформаційної політики, Київська міська державна адміністрація.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: