Директор відомого бренду сказав, що трансґендери не братимуть участь у їхніх шоу: довелось вибачатись

Дата: 12 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Директор відомого модного дому Victoria’s Secrets вибачився за свої слова про те, що трансґендерні моделі ніколи не прийматимуть участь у їхніх шоу.

Вибачення головного спеціаліста по маркетингу бренду Еда Разека  опублікували на офіційній сторінці у Twitter.

Один з показів бренду 

На початку листопада чоловік дав інтерв’ю глянцевому журналу Vogue, де розповів про перспективи компанії та зачепив тему трансґендерів.

“Чи повинні ми запрошувати транссексуалів брати участь в наших шоу? Ні, я не думаю, що повинні. Чому ні? Тому що наше шоу – це фантазія. Це особливе 42-хвилинне уявлення. Ось що це таке”, – сказав він.

Після публікації тексту з критикою бренду виступило багато користувачів соцмереж, журналістів та активістів.

Ед Резак з моделями Victoria’s Secret 

“Вісімдесятирічний чоловік володіє компанією, а сімдесятирічний чоловік – керує нею. Їхні архаїчні уявлення про жінок, ґендер, моделей плюс-сайз і трансґендерних людей роблять Victoria’s Secret гіршим брендом наших днів”, – написала журналістка Кора Харінгтон, що веде популярний блог про спідню білизну.

Vistoria’s Secret вже неодноразово піддавали критиці за трансляцію ґендерних стереотипів та сексизм. У цей раз на критику Разек відреагував у Twitter, де написав, що трансґендерні моделі також приходять на кастинг шоу, проте не проходять його як і безліч інших:

“Я прошу вибачення … Це ніколи не було пов’язано з ґендером. Я поважаю їхнє бажання зрозуміти, хто вони є насправді”.

Модний світ досі залишається досить закритим не тільки для ЛГБТ-людей, але й для тих, хто не підпадає під стереотипні уявлення про красу. Проте інколи бажанню стати моделлю не перешкоджає нічого. Раніше ми писали про 19-річну Кейт Грант із синдромом Дауна, яка перемогла на міжнародному конкурсі краси, британку Джоан Діон, яка після пережитого цькування через зовнішність у школі стала всесвітньовідомою моделлю, та трансґендерну дівчину з інвалідністю Аарон Філіп, яка підкорює подіуми у Нью-Йорку. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: