“Без сексизму” — громадські організації, ЗМІ та рекламодавців закликають приєднатися до меморандуму проти дискримінації

Дата: 14 Грудня 2017
A+ A- Підписатися

Жіноча організація “Ліга захисту прав жінок “Гармонія Рівних” виступила з ініціативою підписання Меморандуму про запобігання і протидію дискримінації за гендерною ознакою, до якого закликає долучитися громадські організації, ЗМІ та рекламодавців. Наразі до меморандуму вже долучились низка організацій та видань.

Про це повідомили сьогодні учасники брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Мета ініціативи – сформувати широку коаліцію для протидії такій дискримінації у рекламних матеріалах і у суспільному житті загалом.

“Ми вважаємо, що спільна позиція громадськості, ЗМІ та рекламодавців допоможе кількісно мінімізувати прояви сексизму у повсякденному житті, знизити рівень агресії та нетерпимості та захистити наших дітей від відтворення гендерних стереотипів у своїй поведінці. Як підписанти меморандуму, ми зобов’язуємося поширювати інформацію, яка не принижує жінок та чоловіків та не транслює гендерні стереотипи, суворо дотримуватись діючого законодавства та уникати розповсюдження сексистського контенту, в міру можливостей вести просвітницьку роботу, сприяти наближенню України до нульового толерування сексизму та супутніх негативних явищ”, – зазначила Олександра Голуб, голова ГО “Ліга захисту прав жінок “Гармонія Рівних”, цитуючи текст меморандуму.

За її словами, сьогодні недостатньо зусиль тільки громадського сектору. Дуже важливо створювати широку коаліцію разом з представниками медіа, тому що медіа насправді формують свідомість громадян, транслюють цінності і відіграють ключові роль у боротьбі із гендерними стереотипами.

Автори ініціативи закликають усіх представників ЗМІ та рекламної сфери долучитися до Меморандуму.

Наразі Меморандум підписали представники Ліги захисту прав жінок, інформаційних агентств “Журналіст” та “Інформатор”, журналу “Бізнес Вумен”, сайту WoMo.UA, інформаційного ресурсу “Гендер в деталях”, журналу “Деньги+”, сайту Update, Медіа центру “Власно” (Вінниця), інформаційного агентства “Кримські новини”, суспільно-політичного ток-шоу “Протилежний погляд LIVE” (Луцьк).

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: