Всеукраїнська конференція: “Система освіти в сфері прав людини в Україні: перспективи розвитку”

Дата та час події: 21 Травня 2018, 10:00
A+ A- Підписатися

21 травня о 10:00 в ADMIRAL HALL (конференц-центр A&CES, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11) відбудеться Всеукраїнська конференція на тему: “Система освіти в сфері прав людини в Україні: перспективи розвитку”.

У ході конференції буде представлено та обговорено проект Загальнодержавної програми з освіти у сфері прав людини та  Плану дій, розроблених робочою групою Міністерства освіти та науки, обговорення можливостей та потреб імплементації Програми в діяльності державних інституцій та установ, пов’язаних з освітою у сфері прав людини.

Громадські організації та державні структури зорієнтували свою діяльність на оптимізацію спільної роботи в рамках реалізації Національної стратегії у сфері прав людини щодо підвищення рівня обізнаності у сфері прав людини. Важливим кроком у цьому питанні є об’єднання зусиль та налагодження діалогу між правозахисним недержавним середовищем та державними органами влади. Також слід відзначити, що План дій буде коригуватися та удосконалюватися спільними зусиллями, а до його розробки залучені експерти з різних сфер та компетенцій, у тому числі й правозахисники.

Під час конференції планується:

представлення та обговорення проекту Загальнодержавної програми освіти в сфері прав людини та спільної стратегії щодо створення Національного плану дій;

представлення подальшої імплементації Програми в діяльність державних установ;

обговорення перспектив та ризиків цього процесу;

налагодження ефективної взаємодії урядових структур, міжнародних організацій, представників громадянського суспільства задля реалізації Плану дій та створення умов для ефективного впровадження теми прав людини в систему освіти в Україні.

Під час конференції відбудуться бліц-дискусії за участі представників таких державних установ, як Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав дитини, Міністерство освіти і науки України, Директорат дошкільної та шкільної освіти МОН, Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції МОН, Міністерство юстиції України, Директорат з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності, Міністерство інформаційної політики тощо.

Взяти участь у заході можна за умови попереднього запису.

Контактна особа: координаторка з формальної освіти УГСПЛ та Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” Олександра Козорог, sascha.trofimencko@gmail.com, +38 097 532 54 24.

Конференція організована Освітнім домом прав людини в Чернігові та відбудеться у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Міністерством інформаційної політики України, Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Amnesty International в Україні, ГО “Батьки SOS”, Швейцарсько-українським освітнім проектом “Розвиток громадянських компетентностей в Україні” DOCCU, в рамках проекту “Розробка Загальнодержавної програми освіти у сфері прав людини”, за фінансової підтримки МФ “Відродження”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: