У Раді відбудуться парламентські слухання щодо Криму

Дата та час події: 30 Квітня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

УВАГА! З метою недопущення розповсюдження та попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, парламентські слухання на тему: «Стратегія деокупації та реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», проведення яких заплановано на 18 березня 2020 року, переносяться.

Про дату, час та місце проведення вказаних парламентських слухань буде повідомлено додатково.

***

У середу, 18 березня, о 15:00 у залі засідань Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, 5, під’їзд №1) відбудуться парламентські слухання на тему: “Стратегія  деокупації та реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь”

Тему Криму на такому високому рівні в Раді обговорять уперше з 2016 року, коли відбулися парламентські слухання, присвячені стратегії реінтеграції АР Крим і міста Севастополя. Цьогоріч урядовці мають відзвітуватися щодо виконаних рекомендацій попередніх слухань, а також сформувати підходи до напрацювання державної стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території. За результатами заходу Верховна Рада має розглянути й ухвалити рекомендації для органів державної влади та місцевого самоврядування.

За організацію та проведення слухань відповідає профільний парламентський Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях та АР Крим, міста Севастополя, національних меншин та міжнаціональних відносин.

Для участі в парламентських слуханнях необхідно до 13 березня надіслати повідомлення на електронну адресу tepliuk@rada.gov.ua або bereziuk@rada.gov.ua, вказавши в ньому прізвище, ім’я, по батькові, громадянство, посаду, організацію, контактний номер телефону та електронну пошту.

Важливо! Вхід до будинку Верховної Ради здійснюється із пред’явленням документа, що посвідчує особу. Вхід представникам ЗМІ за картками акредитації.  

Деталі – за посиланням

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: