Триває прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері ВІЛ/СНІДу

Дата та час події: 23 Жовтня 2014, 15:18
A+ A- Підписатися

Триває прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері ВІЛ/СНІДу, який проводить Громадська організація «Центр інформації про права людини» за підтримки Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, та Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. 

До участі в конкурсі запрошуються журналісти регіональних та національних ЗМІ усіх типів (теле-, радіо-, друковані, інтернет-медіа), а також журналісти-фрілансери.

 На конкурс приймаються журналістські роботи, в яких висвітлюється проблематика ВІЛ/СНІДу, опубліковані в українських засобах масової інформації (друковані та інтернет-видання, радіо, телебачення) за період з 1 січня по 1 листопада 2014 року за такими темами: 

•   висвітлення проблематики стигми та дискримінації людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ), та ключових груп населення України (КГН) – до ключових груп належать групи, які уразливі до інфікування ВІЛ: наркозалежні, працівники комерційного сексу, засуджені, чоловіки, які практикують секс з чоловіками (ЧСЧ), діти вулиць);

•   висвітлення питань нецільового та неефективного використання бюджетних коштів на національному та регіональному рівнях, виділених на подолання епідемії ВІЛ, туберкульозу та вірусних гепатитів;

•   висвітлення питань обмеження доступу до якісного лікування, діагностики, моніторингу та медико-соціальних послуг в Україні для ЛЖВ;

•   висвітлення випадків захисту прав ЛЖВ та ключових груп населення;

•   успішні моделі надання послуг ЛЖВ та ключовим групам населення;

•   інші теми (перелік не є вичерпним).

До участі в конкурсі приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер – наприклад, репортажі, інтерв’ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відеозамальовки, відеорепортажі, фоторепортажі, радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним). 

Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу. 

Заявка може включати не більше трьох матеріалів одного автора. 

Термін подачі заявок закінчується 2 листопада 2014 року. 

Роботи, подані на конкурс, оцінюватиме журі у складі 7 осіб, серед яких – представники професійних журналістських організацій (Незалежної медіа-профспілки України та Національної спілки журналістів України) та представники Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

Переможці конкурсу будуть визначені у трьох номінаціях: 

– Найкращий друкований матеріал / інтернет-публікація

– Найкращий фотоматеріал

– Найкращий аудіо- / відеоматеріал

Крім того, журі визначить роботу, якій буде присуджено гран-прі конкурсу. За гран-прі можуть змагатися матеріали усіх жанрів. 

Для переможців передбачені цінні призи та подарунки  – ноутбук (гран-прі), відеокамера, фотоапарат та планшет (для переможців номінацій), а також дипломи та пам’ятні сувеніри. 

Нагородження переможців планується 1 грудня 2014 року – у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 

Перед подачею радимо ознайомитися із положенням про конкурс, де зазначені вимоги до учасників, критерії оцінювання на інша інформація. 

Учасники повинні заповнити анкету і разом з власним матеріалом (матеріалами) надіслати на електронну АБО поштову адресу організатора: 

Електронна адреса: nataliakoshen@gmail.com 

Поштова адреса: 01001, м. Київ, а/с В-261, Центр інформації про права людини (з приміткою «на конкурс»). 

Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися до Кошин Наталії – тел. (095)702-07-11, nataliakoshen@gmail.com. 

Конкурс оголошується в рамках виконання проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10 Раунд.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: