Стажування на тему “Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження”

Дата та час події: 28 Листопада 2016, 18:31
A+ A- Підписатися

Проект “Навчальні програми професійного зростання” Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему “Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження”. Дедлайн – 28 листопада 2016 р.

Орієнтовна дата поїздки –  29 січня – 5 лютого 2017 р.

Останній термін подання документів на програму – до 28 листопада 2016.

Основна мета програми “Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження” полягає в ознайомленні учасників з досвідом Швеції для розвитку знань і навичок, які мають вирішальне значення для розробки, реалізації та моніторингу Національної стратегії у сфері прав людини і Плану дій, а також для проведення кампаній з підвищення обізнаності в галузі прав людини, включаючи освітні заходи з правозахисної тематики.

Навчальна програма “Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження”  проходитиме в Швеції і триватиме 7 днів. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути представники ключових інституцій захисту прав людини в Україні, зокрема:

  • українських правозахисних неурядових організацій;
  • галузевих організацій із захисту прав людини, які працюють у стратегічних напрямах  Національної стратегії у сфері прав людини та Плану дій;
  • відповідних державних інституцій (Управління Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, комітет Верховної Ради з прав людини, міністерства, залучені до імплементації Національної стратегії та Плану дій);
  • журналісти, які висвітлюють тематику прав людини (одне місце в групі).

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua (http://ptp.ceume.org.ua/).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: