Розпочато реалізацію проекту “Гендерна перспектива миру” (Дніпро)

Дата та час події: 09 Вересня 2018, 11:50
A+ A- Підписатися

Громадська організація “Центр підтримки молодих жінок” (м. Дніпро) розпочинає реалізацію проекту “Гендерна перспектива миру”. Проект спрямований на підсилення професіоналізму лідерок жіночих організацій, жінок-активісток з локальних громад м. Дніпра та Дніпропетровської області для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктам і миробудування.

Проект спрямований на підсилення професіоналізму лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м. Дніпра та Дніпропетровської області для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктам і миробудування, участі у демократичному розвитку України і рівноправного партнерства жінок і чоловіків у різних сферах життя країни, встановленні гендерної рівності.

Термін реалізації проекту 5 місяців. Серед заходів проекту – два одноденних тренінги та підсумковий круглий стіл. Впродовж проекту передбачені локальні активності.

До участі у проекті запрошуємо лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м. Дніпро та Дніпропетровської області, жінок, що мають статус ВПО, жінок з районних центрів та сільської місцевості. Пріоритет до участі матимуть команди з 2 осіб та ті особи, які брали участь у тренінгу “Участь жінок у демократичному розвитку України”.

Тренінг “Участь жінок у вирішенні конфліктів і миробудуванні” відбудеться 12 вересня у м. Дніпро з 10:00 до 16:00. Тренерка тренінгу – Копнінська-Петриченко Юлія, тренерка з посилення спроможності місцевих громад та розвитку демократії. Реєстрація відкрита до 9 вересня 2018 року за посиланням.

 Питання, що розглядатимуться на тренінгу “Участь жінок у вирішенні конфліктів і миробудуванні”:

  1. 1.      Сторони, причини і основна рушійна сила конфлікту;
  2. 2.      Методи вирішення конфліктів, технік регуляції установок, визначення особистої стратегії поведінки в конфлікті, ненасильницька комунікація, активне слухання, формування “Я-повідомлення”;
  3. 3.      Знайомство з теоретичними основами та методиками миротворчості, з підходом “Не нашкодь!”: історія, аналіз контексту, планування дій.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасницям з області буде компенсовано проїзд (за наявності оригіналів квитків). Впродовж дня передбачені перерви на чай зі смаколиками.

Проект координує – Кузьменко Ольга (066)273-90-86.

Проект “Гендерна перспектива миру” реалізується в рамках конкурсу від Інформаційно-консультативного жіночого центру в межах проекту “Посилення здатності громадських організацій проводити адвокацію та лобіювання включення антидискримінаційного підходу та принципу ґендерної рівності у реформу сектору безпеки”, за підтримки Фонду Підзвітності Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: