Презентація у Відні: “Припинити безкарність злочинів проти журналістів: правозахисники назвуть ворогів свободи слова в Криму”

Дата та час події: 20 Червня 2017, 16:00
A+ A- Підписатися

20 червня 2017 року у Відні Центр інформації про права людини проводить презентацію: “Припинити безкарність злочинів проти журналістів: правозахисники назвуть ворогів свободи слова в Криму”.

Захід пройде з 16:00 до 17:30 у Hofburg Palace (Michaelerkuppel, 1010, зала 533 (п’ятий поверх).

Правозахисники проаналізували факти і визначили організаторів і виконавців систематичних атак на свободу слова і вираження на окупованому півострові. Список включає імена людей, задіяних у переслідуваннях журналістів в Криму, – понад 50 осіб. Це російські та кримські чиновники, працівники окупаційної служби безпеки, правоохоронних органів, члени парамілітарної групи “кримська самооборона”, що нападали на працівників ЗМІ, та інші.

Правозахисники спільно з Міністерством інформаційної політики України ініціювали запровадження нових персональних санкцій проти ворогів свободи преси в Криму і порушення кримінальних справ на материковій частині України.

Доповідачі:

  • Юрій Луканов, журналіст, Центр інформації про права людини, модератор;
  • Юлія Каздобіна, радниця Міністерства інформаційної політики України;
  • Гаяна Юксель, головна редакторка інформаційного агентства “Кримські новини”;
  • Андрій Клименко, головний редактор інформаційного агентства BlackSeaNews;
  • Олена Юрченко, кримська журналістка, секретар Національної спілки журналістів України.

Презентація організована у рамках конференції ОБСЄ “Свобода ЗМІ у мінливому середовищі”, яка проходитиме у Відні 19-20 червня 2017 року. Організатор заходу – Центр інформації про права людини за підтримки Посольства Великобританії в Україні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: