Презентація німецько-української збірки про права людини

Дата та час події: 01 Грудня 2018, 15:00
A+ A- Підписатися

Колаборація українських ілюстраторів та німецьких письменників покаже своє бачення порушень прав людини та соціальної нерівності у збірці “Віч-на-віч: права людини в цифрову добу”.

1 грудня о 19.00 в Ґете-Інституті (вул. Волоська, 12/4) відбудеться презентація видання, виставка ілюстрацій та читання фрагментів оповідань.

Протягом двох місяців митці досліджували тему прав людини в Україні та Німеччині. Вони дійшли висновку: дуже багато проблем у цій сфері є спільними для обох країн. Утиски мігрантів та національних меншин, перешкоджання вільному пересуванню, порушення прав дітей та права на працю. Ілюстратори “Пікторік” показали це через індивідуальні авторські графічні стилі. Німецькі письменники – в оповіданнях та есе.

Учасники проекту: Олег Грищенко, Анастасія Денисенко, Тетяна Денисенко, Анна Сарвіра, Олена Старанчук, Ілля Угнівенко (клуб ілюстраторів “Пікторік”), Дакіні Бьомер, Йонас Маттуш, Кевін Каддер, Леа Зоер, Андре Патен, Роберт Фільґнер (письменники групи Land in Sicht та журналісти з культурного журналу null22eins з Кельну, Німеччина). 

Реєстрація за посиланням.  

Контакти: Діана Поладова, 095 39 300 39. 

Подія відбувається в межах програми “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: