Прес-конференція та доповідь про найбрутальніші порушення прав людини

Дата та час події: 20 Січня 2021, 11:00
A+ A- Підписатися

29 квітня об 11:00 в інформаційному агентстві “Укрінформ” (Київ, вул. Богдана Хмельницкого, 8/16) відбудеться прес-конференція Української Гельсінської спілки з прав людини “Найбрутальніші порушення прав людини в 2014 році”, під час якої буде презентована доповідь правозахисних організацій “Права людини в Україні-2014”.

Правозахисники назвуть основні порушення прав людини в 2014 році, а також нададуть рекомендації представникам держави, як покращити ситуацію з правами людини в Україні.

Доповідь є документом правозахисних організацій, що надає фахову оцінку дотримання державою прав людини в умовах збройного конфлікту, економічної кризи та масштабних реформаційних процесів. Участь в її створенні взяли 74 експерти з усіх регіонів України. Інформацію, розміщену в доповіді, використовують Європейський Суд, Уряд США, Єврокомісія та інші міжнародні інституції.

Учасники прес-конференції:

Микола Козирєв, голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини;

Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;

Дар’я Свиридова, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини;

Олександра Матвійчук, голова правління Центру громадянських свобод.

На прес-конференції журналісти зможуть отримати примірник доповіді.

Захід відбудеться за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (SIDA) та Фундації “Інститут Відкритого Суспільства” у співпраці з Ініціативою Прав Людини Фундацій “Відкритого Суспільства”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: