Прес-конференція “Більше тисячі засуджених переміщено в російські в’язниці після окупації Криму: чому Україна досі не повернула своїх громадян?”

Дата та час події: 18 Травня 2016, 16:09
A+ A- Підписатися

У середу, 18 травня, о 12:00 у прес-центрі інформаційного агентства “Українські Новини” (Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, ст.м. “Палац спорту”) відбудеться прес-конференція на тему “Більше тисячі засуджених переміщено в російські в’язниці після окупації Криму: чому Україна досі не повернула своїх громадян?”

МЗС повідомляє про щонайменше 179 громадян України, яких було переведено з пенітенціарних закладів на окупованій території Криму до колоній на території РФ. Водночас, за даними правозахисників, ця цифра є значно більшою – таких засуджених більше тисячі.

Багато з цих людей хочуть повернутися для відбування покарання на територію України, однак через невизнання Україною вироків незаконних “судів” в Криму це не відбулося. Незважаючи на відмову Росії здійснити фактичну передачу засуджених за посередництва Уповноваженого ВР з прав людини, українська влада має знайти спосіб прийняти на своїй території своїх громадян.

Як повернути українських засуджених із російських в’язниць, що зроблено і яких заходів ще необхідно вжити – йтиметься на прес-конференції.

Учасники прес-конференції:

  • Роман Мартиновський, експерт Регіонального центру прав людини;
  • Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції України;
  • Дар’я Свиридова, юристка Української Гельсінської спілки з прав людини.

Модераторка – Тетяна Печончик, Центр інформації про права людини.

Реєстрація журналістів на місці.

Додаткова інформація за телефоном: (067)445-95- 43, tp@humanrights.org.ua.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: