Прес-брифінг з нагоди старту інформаційної кампанії “16 Днів Активізму” проти гендерно-обумовленого насилля

Дата та час події: 25 Листопада 2016, 14:19
A+ A- Підписатися

Київ, Україна – 25 листопада в приміщенні Представництва ООН в Україні (Київ, вул. Інститутська, 28) з 10:00 до 11:00 відбудеться прес-брифінг за участі представників ООН, Уряду, Верховної Ради України та громадянського суспільства з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства проти жінок та запуск інформаційної кампанії “16 Днів Активізму” проти гендерно-обумовленого насилля. Кампанія триватиме до 10 грудня (Міжнародний день прав людини).

Представники ЗМІ запрошуються до участі у прес-брифінгу:

25 листопада Представництво ООН в Україні (вул. Інститутська, 28, Київ) з 10:00 до 11:00. 

Насилля та порушення прав жінок стосується щонайменше 1 з 5 жінок та дівчат в Україні. Це пандемія, яку ми маємо зупинити. Аби це зробити, необхідно найширше розповсюдити інформацію.

Інформаційна кампанія “16 Днів Активізму” є частиною ініціативи UNiTE, що впроваджується Генеральним Секретарем ООН та закликає активістів, представників урядів, парламентів, громадянського суспільства, партнерів Організації Об’єднаних Націй привернути увагу до питань, пов’язаних з протидією та припиненням насильства щодо жінок та дівчат.

По всій Україні протягом “16 Днів Активізму” буде організовано низка заходів, аби привернути увагу до цього питання та закликати до дій. Враховуючи актуальність цього питання, ООН в Україні запрошує до участі у прес-брифінгу представників медіа, які відіграють важливу та впливову роль в інформуванні нашого суспільства та формуванні громадської думки.

Спікери:

* Ніл Вокер, координатор системи ООН в Україні, гуманітарний координатор

* Наталія Федорович, заступниця Міністра соціальної політики України

* Ірина Луценко, народний депутат України

* Катерина Левченко, президент міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда — Україна”

У разі виникнення запитань, Представництво ООН в Україні надасть додаткову інформацію, статистику та забезпечить проведення інтерв`ю з експертами галузі та ключових ініціатив. Під час прес-брифінгу будуть презентовані інформаційні матеріали, підготовлені фахівцями ООН в Україні: календар заходів кампанії “16 Днів Активізму”; інформаційний бюлетень з ключовими даними та номерами гарячої лінії для повідомлення про порушення прав жінок. Всі матеріали будуть доступні для завантаження на офіційній веб-сторінці Представництва ООН в Україні www.un.org.ua

Просимо зареєструватись для участі у заході: http://bit.ly/2gughxR (Щодо додаткових питань звертайтесь до Вікторії Андрієвської, 050-413-84-04 victoria.andrievska@unic.org)

Сподіваємось, що ви долучитесь до вирішення цього питання та у партнерстві разом з вашим впливовим голосом, спільними зусиллями, ми зможемо зупинити насилля проти жінок та дівчат. Коли ми всі разом, зможемо зупинити насилля проти жінок та дівчат!

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: