Показ документального фільму “Народжений померти” (2004)

Дата та час події: 17 Жовтня 2018, 16:17
A+ A- Підписатися

17 жовтня о 19:00 на 6-ому поверсі PinchukArtCentre у кав’ярні OneLoveCoffee відбудеться показ та обговорення документального фільму “Народжений померти”. 

Стрічка Яцека Блавута, одного з найвідоміших польських режисерів документального кіно, розповідає історію 24-річного рецидивіста Роберта. Після восьми років у в’язниці хлопець має вийти на свободу. Щоб довести свою готовність до життя у суспільстві, Роберт стає учасником програми реабілітації “Дует”. Хлопець опікуватиметься дітьми, що мають порушення інтелектуального розвитку – він митиме їх, годуватиме, одягатиме та проводитиме з ним увесь вільний час. Спливатимуть місяці і ув’язнений все емоційніше сприйматиме довірену йому роботу. 

Фільм здобув численні нагороди, серед яких Спеціальний приз Польської федерації дискусійних кіноклубів, Спеціальний приз Міжнародного фестивалю документального кіно Kanton, Нагорода у міжнародному конкурсі Kolding (Handicap Film Festival). 

Після показу відбудеться обговорення щодо соціальної реабілітації ув’язнених в Україні та існуючі у суспільстві упередження стосовно них за участі Ірини Рудницької, психологині, спеціалістки відділу соціально-психологічної роботи із засудженими.

Модеруватиме обговорення Єлизавета Сокуренко, керівниця кіноклубу, медіаменеджерка Центру інформації про права людини.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова. 

Подія відбудеться в межах Кіноклубу Docudays UA при Центрі інформації про права людини спільно з публічною програмою до виставки “І знову демократія” PinchukArtCentre. 

Фрагмент з фільму
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: