Онлайн-марафон “Covid. Громада. Безпека. Що переважить у громаді: загрози чи можливості?”

Дата та час події: 15 Червня 2020 – 19 Червня 2020, 10:30 – 18:00
A+ A- Підписатися

З 15 до 19 червня включно в Києві проходитиме безпековий марафон на тему “Covid. Громада. Безпека. Що переважить в громаді: загрози чи можливості?”.

Безпековий марафон 2020 – це серія відкритих, напіввідкритих та закритих онлайн-заходів: експертні дискусії, вебінари, воркшопи, робота в малих групах, – які проходитимуть упродовж п’яти робочих днів та будуть об’єднані загальним контекстом.

Мета марафону: аналіз досвіду та визначення трендів розвитку безпеки в громаді з урахуванням актуальних викликів сьогодення, зокрема пандемії COVID-19.

Для кого цей марафон?

Для представників органів місцевого самоврядування, поліції, представників громадського сектору та всіх активних жителів територіальних громад з усієї України, які прагнуть розвивати свої громади у сфері безпеки.

13 спікерів у п’яти публічних заходах.

Перша відкрита публічна експертна дискусія “Візія майбутнього. Трансформація концепту безпеки з огляду на актуальні виклики” – вже 15 червня з 10:30 до 12:30

Запрошені експерти:

Роман Романов, директор програми “Права людини і правосуддя” МФ “Відродження”;

Степан Махсма, секретар Маріупольської міської ради;

Володимир Лободін, директор ТРЦ “Мануфактура”, засновник ГО “Інститут розвитку міста Суми” (уточнюється);

Роман Коваль, голова правління ГО “Інститут миру і порозуміння”;

Світлана Шліпченко, директор Центру урбаністичних студій.

Ключові напрями дискусії:

  • загальні виклики у сфері безпеки, які актуалізувалися кризою та карантином;
  • трансформація архітектури безпеки в умовах глобальних викликів;
  • чи варто очікувати “капсулізації” громад у зв’язку з новими безпековими викликами?
  • бізнес під час, на виході з та в очікуванні нового карантину.

Анонс_Безпековий марафон 2020

COVID. ГРОМАДА. БЕЗПЕКА. ЩО ПЕРЕВАЖИТЬ В ГРОМАДІ: ЗАГРОЗИ ЧИ МОЖЛИВОСТІ?Запрошуємо Вас поміркувати над цим та іншими питаннями разом із нами на Безпековому марафоні 2020, який відбудеться з 15 по 19 червня у Києві.Безпековий марафон 2020 – це серія відкритих, напіввідкритих та закритих онлайн заходів: експертні дискусії, вебінари, воркшопи, робота в малих групах, – які проходитимуть впродовж 5 робочих днів та будуть об’єднані загальним контекстом. Мета марафону: аналіз досвіду та визначення трендів розвитку безпеки в громаді з урахуванням актуальних викликів сьогодення, зокрема пандемії COVID-19.Для кого цей марафон ❓Для представників органів місцевого самоврядування, поліції, представників громадського сектору та всіх активних жителів територіальних громад з усієї України, які прагнуть розвивати свої громади у сфері безпеки.13 спікерів у 5-ти публічних заходах.✅ Перша відкрита публічна експертна дискусія «Візія майбутнього. Трансформація концепту безпеки з огляду на актуальні виклики» – вже 15 червня з 10:30 до 12:30 ❗Запрошені експерти:? Роман Романов, директор програми «Права людини і правосуддя» МФ «Відродження» ? Степан Махсма, секретар Маріупольської міської ради? Володимир Лободін, директор ТРЦ “Мануфактура”, засновник ГО “Інститут розвитку міста Суми” (уточнюється)? Роман Коваль, голова Правління ГО «Інститут миру і порозуміння»? Світлана Шліпченко, директор Центру Урбаністичних студій Ключові напрями дискусії:? загальні виклики у сфері безпеки, які актуалізувались кризою та карантином;? трансформація архітектури безпеки в умовах глобальних викликів;? чи варто очікувати «капсулізації» громад у зв’язку з новими безпековими викликами?? бізнес під час, на виході з та в очікуванні нового карантину.? Реєструйся на сайті, бери участь онлайн та постав своє запитання спікерам: https://marafon.cop.org.ua/ Участь у всіх відкритих заходах марафону є безкоштовною.Марафон організований ГО "Інститут миру і порозуміння" (ІМіП) за підтримки Міжнародний фонд "Відродження"/

Опубліковано Інститут миру і порозуміння Середа, 10 червня 2020 р.

Реєструйтеся на сайті, беріть участь онлайн та поставте своє запитання спікерам: https://marafon.cop.org.ua/

Участь у всіх відкритих заходах марафону є безкоштовною.

Марафон організований ГО “Інститут миру і порозуміння” (ІМіП) за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter