Оголошення 10 суддів України, що найбільш вдало застосовують рішення Європейського суду з прав людини

Дата та час події: 23 Січня 2017, 12:00
A+ A- Підписатися

23 січня 2017 року о 12:00 за адресою: місто Київ, вул. Володимирська, 55, поверх 2, Великий конференц-зал НАН України, – відбудеться урочиста церемонія оголошення 10 найкращих суддів України, які найбільш вдало застосовують рішення Європейського суду з прав людини за статтею 5 (право на свободу) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Українською Гельсінською спілкою з прав людини спільно з представниками Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ було проведено дослідження “PrеcеdеntUA-2016” практики національних судів щодо застосування рішень Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Станом на 2 серпня 2016 року встановлено, що значна кількість українських суддів послуговуються у своїй практиці рішеннями ЄСПЛ, зокрема, було визначено тих, хто застосовує практику Європейського суду з прав людини недоречно або помилково.

Контактна особа: Олена Сапожнікова, моб. тел.: 0993090739, 0638566022.

Урочиста церемонія оголошення результатів дослідження відбудеться за підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках проекту з інституційної розбудови Української Гельсінської спілки з прав людини, а також Міністерства міжнародних справ Канади в рамках проекту УГСПЛ “Права людини понад усе“.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: