Нове зникнення і зупинка розслідувань: активісти розкажуть про нові “досягнення” РФ у Криму

Дата та час події: 26 Січня 2017, 13:30
A+ A- Підписатися

Прокуратура Криму повідомила КримSOS, що не розслідує справи по 11 зниклих у Криму українців. Водночас уже 23 дні нічого не відомо про місцезнаходження узбека Мурата Карімова, який проживав в Криму і зник під час виїзду з півострова. 26 січня активісти виходять на традиційну акцію під Російське посольство заявити про нові “досягнення” Російської Федерації у справах насильницьких зникнень людей в окупованому Криму.

На акції координатор КримSOS Таміла Ташева розповість :

* що Прокуратура Криму відповіла на запит КримSOS і чому вона відмовилась розслідувати зникнення 11 кримчан;

* хто такий Мурат Карімов і як його зникнення демонструє, що РФ використовує насильницькі зникнення як інструмент тиску.

Також на акції виступить батько Валентина Виговського і розкаже, як зникнення його сина переросло в 11 років утримання в колонії суворого режиму.

Наприкінці активісти проведуть театралізований перфоманс і зроблять Крим цілісним, “повернувши” зниклих людей до своїх домівок.

16 січня 2017 року так звана прокуратура Криму відповіла на запит КримSOS щодо стану розслідувань зникнення кримчан. Стало відомо, що вона не порушувала кримінальні справи за фактом викрадення п’ятьох українців. Ще за фактом шести насильницьких зникнень попереднє слідство було призупинено.

В сьомий раз активісти виходять на традиційну акцію “Де Ервін?”. Вони запитують РФ про місцезнаходження 15 зниклих кримчан і вимагають розслідування зникнень. Акції проводяться в рамках інформаційної кампанії Find & Free.

Долучайтесь до акції 26 січня об 11:00 в м. Київ, проспект Повітрофлотський, 27 (Посольство Російської Федерації).

Акредитація ЗМІ за телефоном (098) 782 84 96 (Юлія Федотовських).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: