Навчальний курс для тренерів/ок в рамках міжнародної кампанії “Грай за Права Людини!” (Запоріжжя)

Дата та час події: 01 Листопада 2017, 23:47
A+ A- Підписатися

12-14 листопада 2017 року відбудеться навчальний курс для тренерів/ок (ТоТ) у Запоріжжі в рамках міжнародної кампанії “Грай за Права Людини!”. Курс поєднує навчання сучасним практикам залучення до масового спорту з освітою з прав людини. Дедлайн – 1 листопада 2017 року.

Запрошуються вчителі(-льки) з фізичної культури, молодіжні та соціальні працівники(-ці), спортсмени(-ки), активні громадяни(-ки) та представники(-ці) НУО, які вже використовують або прагнуть використовувати спорт в своїй посадовій чи волонтерській діяльності в м. Запоріжжя та Запорізькій області. 

При формуванні групи буде дотримано ґендерного, вікового та соціального балансу, включаючи залучення людей з інвалідністю, представників етнічних меншин, внутрішньо переміщених осіб, людей групи ризику та у складних життєвих обставинах.

Організатори: БО “БФ “Ліга Толерантності” та ГО “Добросвіт”.

Учасники(-ці) дізнаються про актуальні методики освіти з Прав Людини, молодіжні та правозахисні інституції Ради Європи, кращі світові практики миротворчої діяльності, можливості сталого професійного розвитку, створення відео-посібників, проектний менеджмент та неформальну освіту. Будуть презентовані та пропрацьовані особливості використання масового спорту як інструменту суспільних позитивних змін та активізації міжкультурних взаємовідносин, спираючись на дослідження та аналіз місцевого контексту.

Випускники(-ці) навчального курсу сформують компетенції в організації відкритих суспільно-корисних заходів на прикладі спортивно-просвітницького Фестивалю “Грай за Права Людини!” та отримають всебічну менторську підтримку в реалізації власних ініціатив.

Після проведення локальних заходів всі учасники(-ці) отримають Сертифікати з переліком досягнутих компетенцій та увійдуть до Міжнародної Мережі Тренерів з масового спорту та прав людини для подальшого спілкування, обміну досвідом, реалізації партнерських ініціатив, професійного та особистісного розвитку.

Кампанія “Грай за Права Людини!” має на меті включення молодих людей до спортивної та суспільної взаємодії на засадах інклюзивності, доступності та рівності. Через інноваційні навчальні курси для молодих тренерів/ок, які поєднують неформальну освіту з прав людини з формуванням компетенцій залучення до масового спорту, ми сприяємо появі рольових моделей для молоді, прикладів як на майданчику під час гри, так і в реальному житті, та надаємо їм менторську підтримку для реалізації власних спортивно-просвітницьких ініціатив у своїх громадах.

План заходів:

12 листопада – організаційна зустріч та обмін досвідом поміж БФ “Ліга Толерантності”, ГО “Добросвіт” та НУО/інституціями, які виявили зацікавленість в поширенні кампанії “Грай за Права Людини!”, налагодженні контактів та обговоренні спільних майбутніх дій.

13 листопада – інтерактивний навчальний курс (8 годин) для 12 тренерів із залучення до масового спорту та освіти з Прав Людини.

14 листопада – відкрите тренування та випускний інклюзивний спортивно-просвітницький Фестиваль “Грай за Права Людини!”.

Дізнайтесь більше про кампанію “Грай за Права Людини!” за посиланням.

Учасники(-ці) забезпечуються якісним здоровим харчуванням та методичними матеріалами. Витрати на подорож та проживання не відшкодовуються.

Реєстрація за посиланням.  

Дедлайн для подання заявки – 1 листопада 2017 року включно. Всі аплікант(к)и будуть сповіщені про результати відбору.

Будь ласка, при виникненні будь-яких запитань, звертайтесь виключно на loft.ngo@gmail.com (відповідаємо впродовж 24-х годин).

Якщо Ваша НУО/інституція бажає взяти участь в організаційній зустрічі 12 листопада, надішліть лист на електрону пошту loft.ngo@gmail.com, в якому розкрийте потребу в одному-двух абзацах та наведіть додаткові контактні дані НУО/інституції та зацікавлених осіб. Будуть сповіщені лише відібрані НУО/інституції.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

З іншими анонсами Центру інформації про права людини ознайомтесь у розіділі “Анонси”

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: