Міжнародний флешмоб “Захисти своє кохання” з тестуванням на ВІЛ

Дата та час події: 13 Лютого 2016, 15:13
A+ A- Підписатися

13 лютого відбудеться святкове-інформаційне дійство – Міжнародний День презерватива (International Condom Day). Мета акції – зупинити поширення епідемії ВІЛ та “озброїти” молодь знанням та засобами захисту.

Програма для ЗМІ:

12:00  – на площі перед монументом Батьківщині-Матері на території Музею історії України в Другій Світовій війні (вул. Лаврська,24) пройде флешмоб “Захисти своє кохання!” Студенти та волонтери розгорнуть величезний банер із символом та гаслом акції “Захисти своє кохання” та запустять в небо сотні повітряних кульок! Такі банери розгорнуть у багатьох країнах світу.

13:00  – у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська 10-12) у рамках “АРСЕНАЛУ ЛЮБОВІ” (в “Зоні Безпечного кохання”) відбудеться інформаційно-розважальна  програма: конкурси, призи, виступи музичних та танцювальних колективів, фотосесія, makeup, майстер-класи, експрес-тестування на ВІЛ та роздача 15 000 презервативів.

Брифінг для журналістів розпочнеться о 13:30 у 2-му залі “Мистецького Арсеналу”

Спікери:

  • Сергій Федоров, голова Представництва Фундації АНТИСНІД США в Україні – AHF (AIDS Healthcare Foundation)
  • Павло Пімінов, директор з комунікацій Фонду Олени Пінчук “АНТИСНІД”.
  • Наталія Нізова, директор ДУ “Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України”
  • Дмитро Шерембей, голова координаційної ради ВБО “Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛСНІД”
  • Андрій Чернишев, керівник медичного напрямку ГО “Гей Альянс”

Організатори: Представництво Фонду АНТИСНІД-США в Україні – AHF Ukraine (AIDS Healthcare Foundation) у партнерстві з Фондом Олени Пінчук “АНТИСНІД”,  ДУ “Український центр по контролю за соціально-небезпечними хворобами МОЗ України” та ГО “Гей Альянс” за підтримки ВБО “Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛСНІД” та студентських і молодіжних об’єднань міста Києва та низки ВІЛ-сервісних громадських організацій

Міжнародний день презерватива відзначається в Україні 9-й рік поспіль. У 40 країнах світу проходять інформаційно-просвітницькі заходи, на яких  говорять про  профілактику ВІЛ/СНІД та захист під час статевих контактів.  

Додаткова інформація та акредитація:  Анастасія Бондарчук 097 394 49 56, Марина Єнжиєвська 063 039 78 29

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: