Майстер-клас: Правозахист до глибокої старості, або Як не вигоріти на роботі

Дата та час події: 22 Грудня 2017, 17:00
A+ A- Підписатися

ХХІ століття – час чорних лебедів. Нестабільність у всіх сферах, стрес і відсутність можливості планування розвитку організації, мов дамоклів меч, нависли над працівниками. І з часом робота, від якої просто фанатів, перетворилася на дратівливий чинник, улюблені колеги – на купку людей з іншого виміру, а керівництво – на неадекватів із завищеними очікуваннями. Як пережити робочі моменти невизначеності, перестати відволікатися на дрібниці, розпорошуватися? Як зрозуміти, чому так сталося і що робити далі?

Про це на Школі ефективних комунікацій розкаже Ольга Карасевич, консультант з управління персоналом, Executive Search спеціаліст, тренер, куратор і викладач курсів з командоутворення, професійного продюсування.

Ольга — фахівець з пошуку та підбору персоналу з десятирічним досвідом роботи. Вона підбирала топ-менеджерів для провідних українських та закордонних компаній, проводила коуч-сесії з працівниками, майстер-класи з іновативного та креативного мислення, психологічних аспектів ефективної роботи. Автор чисельних майстер-класів на тему правильного пошуку роботи, підвищення власної ефективності, роботи в командах тощо. Вона вчить, як правильно знайти місце роботи, які інструменти допомагають працювати ефективно, як працювати в умовах змін і трансформації.

Майстер-клас відбудеться у п’ятницю, 22 грудня 2017 року, з 17:00 до 19:00. Вітальна кава – о 16:30.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/6VpuFt

Кінцевий термін для заповнення анкети – 20 грудня, 19:00 включно.

Захід проходить в рамках “Школи ефективних комунікацій”, де ви маєте змогу зустрітися з найкращими піарниками, копірайтерами, бренд-менеджерами, маркетологами, телеведучими та іншими неординарними особистостями.

Адреса місця проведення майстер-класу буде повідомлена зареєстрованим учасникам. Кількість місць обмежена.

Організатори: Центр інформації про права людини за підтримки Нідерландського Гельсінського комітету та Гельсінського фонду з прав людини.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: