Майстер-клас для активістів правозахисних організацій «Магія жестів»

Дата та час події: 19 Вересня 2020, 11:51
A+ A- Підписатися

Мова жестів з’явилася набагато раніше, ніж мова людини. Саме тому і на сьогоднішній день вплив на аудиторію на 55% залежить від міміки, жестів та пози.

На долю інтонації та модуляції голосу випадає 38%, а от слова складають лише 7% від перерахованих способів передачі інформації. Це означає, що люди інтуїтивно більше довіряють тому, що бачать, аніж тому, що чують від співрозмовника.

Бути переконливим – це значить володіти мистецтвом невербальної комунікації.

Центр інформації про права людини пропонує PR-менеджерам та активістам правозахисних організацій відвідати майстер-клас «МАГІЯ ЖЕСТІВ».

Тренінг відбудеться 6 липня 2012 року в м. Києві (про місце проведення будуть повідомлені відібрані учасники тренінгу).

Час: з 17.30 до 19 год. 30 хв.

Контактна особа: Марина Говорухіна 050 612 00 20. Анкети надсилайте за адресою: nerd.marina@gmail.com із темою «Участь у тренінгу»

Інформація про тренера:

Олександра Матвійчук

Голова Правління громадської організації “Центр Громадянських Свобод”, засновник та перший Президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Дебатна Академія».

Професійно займається просвітницькою діяльністю у сфері прав людини та демократії. Протягом дванадцяти років проводить різного роду навчальні заходи (тренінги, семінари, лекції тощо) на різні теми, серед яких: права людини, діяльність неурядових громадських організацій, дебати та риторика, молодіжна активність, тренінги для тренерів тощо. Розробила близько 50 авторських тренерських модулів. Постійно працює із різними цільовими аудиторіями, зокрема, студенти, школярі, лідери громадських організацій, жінки, представники національних меншин, люди з особливими потребами, вчителі, державні службовці тощо.

Лауреат Національної премії імені Василя Стуса за акторську майстерність, яка присуджується особам, які мають видатні успіхи у своїй галузі, займають виразну громадянську позицію, активно присутні в українському культурному просторі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: