Кваліфкомісія вирішуватиме, чи притягати до відповідальності голову черкаського суду Володимира Бабенка за тиск на свого колегу

Дата та час події: 11 Січня 2017, 13:44
A+ A- Підписатися

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 11 січня 2017 року в залі засідань на п’ятому поверсі у приміщенні Комісії, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Розглядатиметься питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, зокрема, за зверненням народного депутата України Соболєва Є.В., за заявою судді апеляційного суду Черкаської області Бондаренка С.І, за зверненнями народних депутатів України Гарбуза Ю.Г., Капліна С.М., Сугоняка О.Л., Побера І.М., Горвата Р.І., Пацкана В.В., Іщейкіна К.Є., Ради суддів України, Коробки Ю.О., Маселка Р.А., Бондаренка С.І. стосовно голови та судді апеляційного суду Черкаської області Бабенка Володимира Миколайовича.

Нагадаємо, 2015 року суддя Сергій Бондаренко заявив про тиск та дезорганізацію його роботи після того, як він відмовився виносити під тиском з боку голови суду Володимира Бабенко низку неправосудних рішень.

Так, до прикладу, у судді забрали помічника, відмовлялися реєструвати доповідні та заяви, не видавали комп’ютер для помічника і спонукали до порушення законодавства, аби учасники судових процесів скаржились на суддю до Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

Рада суддів України двічі відряджала комісію з перевіркою роботи Апеляційного суду Черкаської області, та суддя Сергій Бондаренко та захист звинуватив Раду суддів у фальсифікації її довідки та необ’єктивності комісії

Детально з розвитком конфлікту в Апеляційному суді Черкаської області можна ознайомитись за цим посиланням

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: