Конкурс для журналістів “Схід та захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань”

Дата та час події: 27 Квітня 2016, 17:42
A+ A- Підписатися

Фонд “Освіта для Демократії” (Варшава, Польща) та МО “Нова генерація” (Херсон, Україна) оголошують конкурс на участь у одному з 4-х навчальних візитів, які відбудуться у другій половині травня 2016 року в містах: Луцьк, Суми, Херсон та Чернівці.

Візити проходять в рамках проекту “Схід та захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань”, який реалізується за підтримки Польсько-Канадської програми підтримки демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

До участі у конкурсі запрошуються журналісти локальних (районних) і регіональних ЗМІ (друкованих видань, телебачення, радіо, онлайн-медіа) з усієї України.

Метою візитів є налагодження зв’язків між локальними (районними) ЗМІ різних регіонів України, сприяння дискусії на тему професійних стандартів у медіа-середовищі, розвиток знань про ситуацію та виклики в інших регіонах України та сприяння розумінню процесів, які там проходять. Також важливим акцентом є вивчення учасниками/цями життя саме іншого регіону України, ніж регіону, в якому вони живуть та працюють.

Тривалість кожного навчального візиту — 5 днів.

Навчальні візити відбуватимуться у форматі коротких (1,5 – 2,5 годинних) зустрічей з представниками(цями) місцевих редакцій, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та органів державної влади.

Учасниці та учасники зможуть ознайомитися з досвідом організацій, в тому числі в сфері проведення соціальних кампаній, взяти участь у організованих ними подіях а також у круглому столі з представницями(ками) локальних ЗМІ, присвяченому темі саморегуляції медіа-середовища (етичним та юридичним аспектам праці ЗМІ тощо).

Журналісти, які візьмуть участь у візитах, отримають також можливість участі у подальших компонентах проекту, які стосуватимуться тематики соціальних кампаній.

Подальші компоненти проекту передбачають зокрема:

  • тематичний тренінг з планування та реалізації соціальних кампаній;
  • конкурс на реалізацію запланованої кампанії;
  • участь у навчальному візиті до Польщі по цій тематиці.

Для участі в конкурсі на участь в навчальному візиті, просимо заповнити одну з 4-х он-лайн анкет:

  • Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті у Луцьку (термін візиту: 23-27 травня 2016 року)
  • Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Сумах (термін візиту: 16-20 травня 2016 року)
  • Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Чернівцях (термін візиту: 18-22 травня 2016 року)
  • Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Херсоні (термін візиту: 23-27 травня 2016 року)

Звертаємо вашу увагу, що кожний(на) учасник(ця) візитів має підготувати та опублікувати не менше 1 матеріалу за результатами поїздки.

Термін подання заявок – до 27 квітня 2016 року.

Участь у навчальному візиті (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники(ці) конкурсу будуть поінформовані про результати відбору.

За додатковою інформацією звертайтесь до: Чермошенцевої Наталі, e-mail: n.chermoshentseva@gmail.com, або телефоном: +38 050 947 48 11.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: