Юний футболіст з синдромом Дауна заб’є перший гол “Кубку відкритих сердець 2016”

Дата та час події: 23 Квітня 2016, 15:16
A+ A- Підписатися

23 квітня 2016 року в спорткомплексі ЦСК (Київ, просп. Повітрофлотський, 10) відбудеться традиційний благодійний турнір по міні-футболу серед корпоративних команд “Кубок відкритих сердець 2016”.

Перший символічний гол турніру заб’є випускник єдиного в Україні Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна 8-річний Ваня Козачок. А інші діти з синдромом Дауна презентують капітанам команд червоні кульки-серця – як заклик відкрити своє серце дітям із особливими потребами.

На місці старту турніру о 09:30 відбудеться брифінг для ЗМІ.

Спікери:

  • Сергій Кур’янов, президент Всеукраїнської благодійної організації “Даун синдром”;
  • Тетяна Яремчук, мама 5-річної Маші з синдромом Дауна;
  • Денис Мелещук, представник компанії Infopulse, менеджер команди.

Турнір “Кубок відкритих сердець” об’єднує людей захоплених спортом та готових допомагати іншим. Змагання уже шостий рік поспіль проводить Всеукраїнська благодійна організація “Даун синдром”. У такий спосіб організація “пробиває” стіну суспільного неприйняття дітей з синдромом Дауна та збирає кошти на освітні програми для дітей, що займаються у Центрі раннього розвитку.

Сьогодні Центр раннього розвитку ВБО “Даун синдром” – це спеціалізований заклад, де діти з синдромом Дауна можуть отримати освітні послуги, відвідувати заняття з дефектологом, логопедом, психологом та іншими профільними спеціалістами. Центр не підтримується державою і функціонує лише завдяки благодійним внескам окремих доброчинців, та в основному – компаній, що беруть участь у турнірі. Саме завдяки заняттям у Центрі діти з синдромом Дауна отримують необхідні для життя знання, навички та можливість реалізувати себе в майбутньому.

Разом з батьківською командою ВБО “Даун синдром” цього року участь у турнірі прийме 14 корпоративних команд: Райфайзен Банк Аваль, PWC, Deloitte, FC SKODA, УкрСиббанк, Infopulse, Windrose, EY, ОМП, Syngenta, Platinum bank, ЕСТА холдинг, ДП НАЕК Енергоатом та Ашан.

Більше інформації про турнір на офіційній сторінці події у Facebook.

Акредитація для ЗМІ:

Анастасія Бондарчук, 097 394 49 56
Марина Єнжиєвська, 063 039 78 29

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: