Друга Академія жіночого лідерства

Дата та час події: 04 Березня 2016, 10:38
A+ A- Підписатися

Український жіночий фонд за сприяння Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та за фінансової підтримки уряду Канади оголошує конкурсний набір учасниць до другої Академії жіночого лідерства. 

Академія жіночого лідерства – це проект, спрямований на всебічну підтримку жінок-лідерок, розвиток їх потенціалу та сприяння їх участі у громадському та політичному житті України. 

Проект триватиме протягом 4-х місяців (лютий-червень 2016 року), впродовж яких 30 відібраних учасниць: 

 • візьмуть участь у двох 3-денних тренінгах у Києві (перший тренінг 4-6 березня 2016 року, другий тренінг 27-29 травня 2016 року); 
 • пройдуть неоплачуване стажування протягом одного місяця за місцем проживання в осередках політичних партій, громадських організаціях та/або в державних органах влади (графік – вільний, орієнтовна тривалість стажування – 40 год/місяць); 
 • візьмуть участь у менторській програмі – тобто отримають персональну підтримку досвідчених жінок-лідерок; 
 • долучаться до прослуховування тематичних вебінарів із домашнім завданням; 
 • розроблять власні індивідуальні плани професійного та особистісного розвитку (на 3-6 міс.) та отримають підтримку в процесі їх реалізації;
 • отримають консультаційну підтримку організаторів Академії на кожному з етапів її проходження; 
 • приєднаються до мережі жінок-лідерок, що вже стали учасницями першого етапу Академії. 

Впродовж кожного з етапів Академії учасниці отримають теоретичні та практичні знання і навички з ґендерної тематики, розвитку лідерських якостей, ролі жінок в об’єднанні громад на місцях, стратегічного планування, проведення кампаній громадського лобіювання, пошуку та залучення коштів, формування команди однодумців, взаємодії з місцевою громадою та ЗМІ тощо.

Вимоги до кандидаток:

 • жінки віком від 25 років, громадянки України;
 • базова вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр);
 • досвід роботи в громадських організаціях, органах державної влади, політичних партіях тощо;
 • досвід реалізації власних проектів або плани здійснення подібних проектів;
 • лідерський потенціал та бажання реалізувати його в громадському та політичному житті;
 • згода брати участь в усіх запланованих в рамках Академії подіях (тренінгах, стажуванні,  створенні індивідуального плану розвитку, менторській програмі тощо).

Для участі в проекті необхідно подати наступні документи:

 • анкету, заповнену онлайн;
 • резюме або CV;
 • мотиваційний лист, що містить відповідь на питання “Чому я хочу взяти участь в Академії жіночого лідерства. Чим отримані знання можуть мені допомогти?” (до 1500 знаків з пробілами);
 • скан-копію рекомендаційного листа від організації, до роботи якої ви долучені або з якою надалі плануєте співпрацівати (наприклад: осередок партії, громадська організація, установа державних органів влади, індивідуальна посадова особа тощо). Рекомендаційний лист має містити ПІП та контактну інформацію особи, яка цей лист надала (телефон, e-mail), його/її посаду та інформацію щодо того, чому саме ви є рекомендованими до участі в Академії. 

Резюме, рекомендаційний та мотиваційний лист просимо надсилати електронною поштою на адресу oksana@uwf.kiev.ua (Оксана Квітка). В темі листа просимо вказати “(Ваше Прізвище)_ Академія жіночого лідерства”. 

Кінцевий термін заповнення анкети та подання документів – 25 січня 2016 року.  У конкурсі візьмуть участь лише ті учасниці, які надішлють повний перелік вказаних документів. 

Про результати відбору експертної комісії буде повідомлено 15 лютого 2016 року.

Участь в Академії жіночого лідерства є безкоштовною. Учасницям забезпечуються проїзд (автобус/маршрутка, поїзд, окрім СВ), проживання, харчування, роздаткові матеріали тощо.

Довідкова інформація: 

Український Жіночий Фонд (далі – УЖФ)міжнародна благодійна організація, заснована у 2000 році. УЖФ надає фінансову, інформаційну і консультативну підтримку організаціям громадянського суспільства з України, Молдови і Білорусі. Місія УЖФ – допомогти жінка-лідеркам та організаціям громадянського суспільства, зокрема жіночим, відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства, брати участь у процесах прийняття рішень на різних рівнях, посилювати увагу громадськості до питань різноманітності та ґендеру та досягати ґендерної рівності, справедливості та реалізації людських прав. 

Національний Демократичний Інститут (далі – НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. З часу свого заснування в 1984 році НДІ та його місцеві партнери працюють задля підтримки і зміцнення демократичних інститутів та практик, забезпечення проведення чесних виборів, залученню громадян до суспільних процесів, а також сприяють відкритості та прозорості влади.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: