Акція в рамках кампанії Amnesty International “Зупиніть викрадення та вбивства підозрюваних у гомосексуальності чоловіків у Чечні”

Дата та час події: 01 Червня 2017, 18:30
A+ A- Підписатися

Amnesty International запрошує  на акцію в рамках міжнародної кампанії Amnesty International “Зупиніть  викрадення  та  вбивства підозрюваних у гомосексуальності чоловіків у Чечні”.

Час та місце: 1 червня з 18:30 до 19:30 біля посольства Росії в Україні м. Київ, Воздухофлотський проспект, 27.

Аналогічні акції та онлайн активність одночасно проводитимуться активістами в різних країнах задля створення міжнародного тиску на посадовців РФ.

Нагадаємо, 1 квітня російська щоденна незалежна газета “Новая газета” повідомила, що сотні людей, яких вважають геями, були викрадені в рамках скоординованої кампанії. Люди піддавалися катуванням та іншим видам жорстокого поводження і були змушені розкривати інших відомих їм ЛГБТІ осіб. “Новая газета” стверджує, що володіє перевіреною інформацією про щонайменше трьох осіб, якіх було вбито їх викрадачами, але інші джерела стверджують, що таких вбивств було набагато більше. 

Мета акції: долучитися до створення міжнародного тиску, домогтися припинення вказаної практики, звільнення осіб, які викрадені, відкритого офіційного розслідування, змусити тримати це питання на порядку денному. Крім того, підвищити поінформованість на міжнародному рівні і заохочувати  уряди надавати притулок для потерпілих від переслідувань осіб.

Під час акції пропонуватиметься підписати петицію до голови Слідчого комітету РФ та президента РФ із вимогами:

  • забезпечити швидке, незалежне та ефективне розслідування інформації про викрадання і вбивства людей, які вважаються геями, в Чечні і забезпечити притягнення винних у скоєні цих злочинів до відповідальності згідно законодавства Російської Федерації;
  • вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки будь-якої людини в Чечні, незважаючи на сексуальну орієнтацію, і засудити будь-які дискримінаційні висловлювання посадових осіб;
  • поважати міжнародні зобов’язання в галузі прав людини, а саме у забороні дискримінації та у розслідуванні злочинів скоєних на ґрунті ненависті, що є найбільш обурливою формою дискримінації

Підтримати кампанію можна також в он-лайні. Треба сфотографуватися з табличкою відповідного змісту з закликами та розмістити в соціальних мережах, використовуючи хештеґ   #Chechnya100 в період з 1 по 3 червня.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter